b

Genel Bilgiler

Anasayfa » Bilgiler » Genel Bilgiler

Kongre Tarihi: 19-22 Mayıs 2021

Kongre Resmi Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe’dir. Bilimsel program Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Tüm katılımcıların kongre süresince, tüm bilimsel ve sosyal etkinlik alanlarında yaka kartlarını takması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar, önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer kongre materyalleri ile birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabileceklerdir.

Katılım Sertifikaları
Kongreye kayıt yaptıran ve bilimsel programa katılım gösteren katılımcılara katılım sertifikaları Mayıs 2021 tarihinde verilecektir.

Davet Mektupları
Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı, kongre organizasyon sekretaryası tarafından gönderilecektir. Gönderilecek olan davet yazısı, katılımcıların kurumlarından izin alabilmelerini sağlamak içindir. Davet yazısı kayıt ücreti ve diğer harcamalara destek anlamına gelmemektedir.

Sergi Alanı
Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

TTB Kredilendirme
Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi, TTB-STE/SMG Akreditasyon-Kredilendirme Kurulu tarafından akredite edilecektir.

Bilimsel Sekreterya

Türk Çocuk Gastroenteroloji,
Hepatoloji ve Beslenme Derneği

Mustafa Kemal Mah. 2126 Sok.
Kolbay İş Merkezi C Block No: 6/9 Çankaya Ankara

Email: turkcocukgastro@gmail.com

Organizasyon Sekreteryası

Solo Event

Yazarlar Sok. No:16 Esentepe Mah.
Şişli, 34394, İstanbul / Turkey

Tel: 0212 279 00 20 Faks: 0212 279 00 35
Email: cocukgastro2021@soloevent.net